Dwa wypadki w Milowicach

W dniu dzisiejszym 28.07.2012 w godzinach rannych na ulicy Baczyńskiego kierujący samochodem fiat seicento uderzył w słup trakcji tramwajowej.

Natomiast w godzinach wieczornych na tej samej drodze niedaleko sklepu Biedronka miało miejsce tragiczne w skutkach potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych. Najprawdopodobniej pieszy – kobieta zginęła na miejscu.

Masz zdjęcia z tego zdarzenia? Prześlij je na  

3 odpowiedzi do “Dwa wypadki w Milowicach”

  1. Prezydent nie wyraził zgody na światła ,ani wysepki zwalniające . Uzasadnił swoją wypowiedź tym iż policja często patroluję tamte dzielnice ,i dużego ruchu tam nie ma . Oczywiście to nie prawda .!! ile tam wypadków już było ,osobiście sam jeden przeżyłem . !
    Parę lat temu moją kuzynkę jeszcze jako dziecko potrącił samochód ,od tamtej pory same wypadki i świateł jak nie było tak nie będzie ..nn1nn1nn1nn1nn1

  2. dziwi mnie bardzo dlaczego na przejsciu dla pieszych nie ma swiateł czy nawet wysepek czy Prezydent zapomniał o tej dzielnicy – chyba tak

  3. Tak myślę ile osób jeszcze będzie musiało zginąć aby w tym miejscu ,a raczej ulicy .Baczyńskiego powstały światła .. Osobiście widziałem ten wypadek ,i proszę uwierzyć takiego widoku nie życzę nikomu ..

Dodaj komentarz